Producent statuetek, pucharów i gadżetów reklamowych

Statuetki i puchary szklane

U nas migoczący w świetle blask, delikatność i kruchość łączą się z wiecznymi wspomnieniami i niezapomnianymi emocjami. Szklane statuetki i puchary okolicznościowe Glasso to najlepszy sposób na podziękowanie, gratulacje lub upamiętnienie wyjątkowych chwil. Oferujemy fantazyjne kształty i bryły, które wykańczamy najwyższej klasy technologią grawerowania laserowego. Uzyskujemy niebanalny efekt wizualny graweru wewnętrznego, któremu nie zaszkodzą żadne czynniki zewnętrzne. Polecamy także grawerowanie zdjęć i obrazów. Dzięki naszym produktom uhonorujecie zwycięzców nagród branżowych, zawodów sportowych i przygotujecie niezapomniany upominek dla członków rodziny na specjalną okazję. Zastosowane materiały i techniki zagwarantują wysoką jakość statuetki oraz nadruku które przetrwają przez długi czas i pozwolą na uwiecznienie wyjątkowych i ważnych chwil.

Dlaczego statuetki i puchary szklane Glasso?

Glasso to jedyne w swoim rodzaju:

 • bryły 3D,
 • gadżety,
 • szkło artystyczne i użytkowe.

Oferowane przez nas produkty wyróżniają się doskonałymi właściwościami optycznymi i ozdobnymi. Wykazują niezawodną przejrzystość i urzekający widok graweru. Taki upominek to wyjątkowa pamiątka na lata. Szkło to również materiał ponadczasowy, wpisujący się w każdą aranżację wnętrz - klasyczną i nowoczesną. Jedną z największych zalet wspomnianego tworzywa jest jego elastyczność, przez co doskonale nadaje się do wykonywania trofeów, dając nieograniczone możliwości formowania spersonalizowanych kształtów i form. W połączeniu z opcją nałożenia dowolnego grawerunku otrzymujecie państwo unikalne i estetyczne puchary na każdą okazję i każdą potrzebę. Szkło ze względu na swoją trwałość i łatwość formowania stanowi doskonały materiał do wyrobu pamiątek i nagród, ale także akcesoriów codziennego użytku, w tym tych promocyjnych, z logotypem Państwa firmy.

Puchary szklane na każdą okazję

Upominki z trójwymiarowym grawerunkiem należycie uhonorują sportowców na wszelkiego rodzaju zawodach I turniejach. Nasze szklane statuetki i puchary rozdawane są na wielu prestiżowych firmowych i branżowych galach gdzie wyróżniani są liderzy i wybitne dokonania. Solidny i estetyczny puchar, statuetka oraz inne oferowane przez nas artykuły są doskonałym sposobem na wyrażenie wdzięczności i pamięci kolegom, współpracownikom i partnerom biznesowym. Tego typu upominki i statuetki znakomicie będą prezentować się na półkach w gabinetach i siedzibach firm, prezentując ich osiągnięcia oraz podnosząc prestiż. Zapraszamy do poznania szczegółów naszej oferty.

na stronę

Strona:

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10
 11. ...
 12. 45
 1. symbol: GLA0001

  Plakietka statuetka

 2. symbol: GLA0002

  Statuetka kryształowa

 3. symbol: GLA0003

  Kostka kryształowa

 1. symbol: GLA0004

  ISUZU

 2. symbol: GLA0005

  Ostrosłup

 3. symbol: GLA0006

  Szklana pamięć USB (Flash USB)

 1. symbol: GLA0007

  Plakietka

 2. symbol: GLA0008

  Zegar szklany

 3. symbol: GLA0009

  Prostopadłościan szklany 3D

 1. symbol: GLA0011

  Prostopadłościan

 2. symbol: GLA0012

  Plakieta AHG

 3. symbol: GLA0013

  Plakietka statuetka

na stronę

Strona:

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10
 11. ...
 12. 45
Nasz strona używa mechanizmu cookies. Dalsze korzystanie oznacza akceptację tego faktu. Zobacz jak korzystamy z cookies.
x