Producent statuetek, pucharów i gadżetów reklamowych

Statuetka MICROSOFT  

Statuetka dla firmy:

MICROSOFT

 

Statuetka  realizowana na potrzeby programu partnerskiego CPE (Customer and Partner Experience). Statuetka zrealizowana na plakiecie szklanej z wykorzystaniem graweru wewnętrznego.

 

www.microsoft.pl

     
Statuetka ERA  

Statuetka dla firmy:

ERA

 

Statuetka zrealizowana dla znanego operatora sieci komórkowych w polsce firmy ERA. Wręczana osobom indywidualnym jak i firom za ich dokonania na rzecz firmy.

 

Polska Telefonia Cyfrowa Sp. z o.o., jest operatorem sieci telefonii komórkowej Era i Heyah. Od kiedy firma rozpoczęła działalność komercyjną w roku 1996 pod marką Era GSM (obecnie Era), szybko zyskała pozycję jednej z największych polskich firm.PTC oferuje usługi oparte na licencjach: GSM 900, GSM 1800 i UMTS, a także najszybszy bezprzewodowy dostęp do Internetu - usługę blueconnect z technologią HSDPA. PTC obsługuje ponad 13,3 mln klientów, obejmuje swoim zasięgiem niemal 100% powierzchni i mieszkańców kraju.

 

 

www.era.pl

     
Statuetka MAN  

Statuetka dla firmy:

MAN

 

Statuetki zrealizowane przez naszą firmę dla firmy MAN Polska. Wręczane osobom i firmom indywidualnym za ich osiągnięcia na rzecz firmy.

 

Grupa MAN Nutzfahrzeuge z siedzibą w Monachium jest największym przedsiębiorstwem Grupy MAN i jednym z czołowych, międzynarodowych producentów pojazdów użytkowych i rozwiązań w dziedzinie transportu.
W roku gospodarczym 2008 przedsiębiorstwo, liczące około 36.000 pracowników osiągnęło obroty wynoszące 10,6 miliarda Euro i sprzedało ponad 96.400 pojazdów ciężarowych oraz ponad 7.200 autobusów i podwozi autobusowych marki MAN i NEOPLAN. Wynik operacyjny wzrósł w stosunku do ubiegłego roku w niewielkim stopniu, osiągając rekordową wartość 1,06 miliarda Euro.
Udział w europejskim rynku samochodów ciężarowych przekraczających 6 ton wzrósł do 16,1 %. W roku gospodarczym 2008 udział obydwu marek w europejskim rynku autobusów osiągnął 12,8 %.

 

www.man.pl

     
statuetki       

Statuetka dla miasta:

ŁÓDŹ-EUROPEJSKA STOLICA KULTURY 2016

 

Europejska Stolica Kultury to tytuł przyznawany przez Unię Europejską. Miasto, które wywalczy kulturalną koronę ESK przez cały rok może szczycić się mianem ośrodka kultury europejskiej. Zdobycie tytułu to także szansa na zrealizowanie oferty kulturalnej w znacznej mierze finansowanej przez Unię Europejską.

 

Najważniejszym celem wyboru ESK jest jednak wzmocnienie współpracy w dziedzinie kultury, wspieranie dialogu międzykulturowego, ale także promocja danego miasta - zaprezentowanie jego różnorodności potencjału dziedzictwa, kultury, ludzi.

 

Corocznie tytuł ten otrzymują inne miasta, na których ogniskuje się w danym roku spojrzenie całej Europy, od 2009 roku dwa miasta, jedno ze „starego” i jedno z „nowego” państwa członkowskiego. Polska będzie miała swoją Europejską Stolicę Kultury wspólnie z Hiszpanią w 2016 roku.

 

www.lodz2016.com

     
Areva  

Statuetka dla firmy:

AREVA T&D

 

Statuetki zrealizowane dla firmy AREVA, zawierają trójwymiarowy projekt prodkutów firmy. Są pięknym upominkiem dla firm partnerskich jak i klientów zainteresowanych produktami firmy.

 

Dziala na wszystkich etapach procesu dostarczania energii elektrycznej, od wytwarzania, az do koncowych uzytkowników. Dzialalnosc ta jest wspomagana przez szeroka oferte uslug.

 

Oferta AREVA T&D to przede wszystkim technologie wysokiego i najwyzszego (52 kV do 1100 kV) oraz sredniego napiecia (1 kV do 50 kV).


AREVA T&D Sp. z o.o. posiada w Polsce cztery jednostki oferujace pelen zakres produktów i uslug. Doswiadczenie lokalnych jednostek w Polsce siega ponad 65 lat, a ich pozycja jest silnie ugruntowana dzieki zaufaniu wielu kluczowych Klientów. Najnowsze technologie i ciagle inwestycje w badania i rozwój pozwalaja polskim jednostkom Dywizji AREVA T&D utrzymac silna pozycje na rynku elektroenergetycznym.

 

www.areva-td.pl

     
statuetki
 

Statuetka dla firmy:

POLSKIE RADIO

 

Wrocław po raz kolejny zaprasza w dniach 1- 3.10.2010 na IX Mistrzostwa Polski Polskiej Ligi Western i Rodeo, których organizatorem jest Jack’s City Western Team i Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice . Zarząd PLWiR przekazał w tym roku organizację tego projektu w ręce Jack’s City Western Team na podstawie porozumienia zawartego w dniu 1.09.2010 r.

 

www.polskieradio.pl

     
Statuetka ENION  

Statuetka dla firmy:

ENION

 

Statuetka zrealizowana dla firmy ENION, będąca zgrabnie wyglądającym zegarem. Jest to jeden z najbardziej użytecznych gadżetów reklamowych dostepnych w naszej ofercie.

 

ENION Spółka Akcyjna powstała 1 lipca 2004 roku z połączenia pięciu Zakładów Energetycznych:

    * Beskidzkiej Energetyki
    * Będzińskiego Zakładu Elektroenergetycznego
    * Zakładu Energetycznego Częstochowa
    * Zakładu Energetycznego Kraków
    * Zakładu Energetycznego Tarnów

Większościowym udziałowcem w Spółce jest Tauron Polska Energia Spółka Akcyjna z siedzibą w Katowicach.

 

www.enion.pl

     
Statuetka ING  

Statuetka dla firmy:

Grupa ING

 

Statuetki zrealizowane dla Banku ING, dla najlepszych specjalistów ds. sprzedaży. Statuetka jest zwana "Gwiazda sprzedaży"

 

Grupa ING jest globalną korporacją specjalizującą się w świadczeniu usług finansowych z zakresu bankowości, ubezpieczeń i zarządzania aktywami.

 

Firma wywodzi się z Holandii i szczyci się ponad 150-letnią  historią. Grupa ING zatrudnia obecnie 130 tysięcy pracowników i działa w ponad 50 krajach na całym świecie, zarządzając aktywami ponad 85 milionów Klientów.

 

Nazwa ING to skrót: I (International) - międzynarodowy charakter firmy, N (the Netherlands) - holenderskie korzenie, G (Group) - wspólne działanie firm wchodzących w skład grupy.

 

www.ing.pl

Nasz strona używa mechanizmu cookies. Dalsze korzystanie oznacza akceptację tego faktu. Zobacz jak korzystamy z cookies.
x